Zaujala Vás tato stránka a máte potřebu se na něco dotázat případně nám něco vzkázat? Zadejte Váš dotaz do formuláře. Jednotlivé redaktory můžete kontaktovat níže.

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

Redakce

Filip H.Filip H.

Čerstvé suroviny. Elegantní Příprava. Zajímavá chuť. O takové recepty se tady s Vámi podělím. Taková jídla mě baví.

Jan DragomirJan Dragomir

Osobní trenér, instruktor a lektor kurzů. Paleo dieta je jedna z mnoha diet, ale tahle dieta jde ruku v ruce s cvičením a to mi vyhovuje.
Kontakt | POWER WORKOUT

Pavel MíčekPavel Míček

Paleo dieta? Podle základního popisu "Co je paleo dieta" si uvědomuji, že opravdovou paleo stravu nedokáži přijmout jako stěžejní. Já totiž ve svém jídelníčku chci sacharidy a tedy obiloviny typu rýže a přílohy jako knedlíky a brambory. Přesto se občas o nějaké ty paleo recepty rád podělím. Web: Moje Dobroty, Facebook

Petra UrbánkováPetra Urbánková

Miluji sport a mou velkou vášní je vaření a pečení. Paleo strava mi moc vyhovuje a tak se s Vámi ráda podělím o své recepty na paleo dobroty.

Tomáš RýdelTomáš Rýdel

Paleo dieta pro mě není jenom další ze zázračných diet, které pomohou s hubnutím, je to životní styl, Díky paleo stravě se zlepšily mé sportovní výkony a cítím se mnohem lépe a zdravě. Se svými zkušenostmi jsem se rozhodl podělit s Vámi na webu. Google+

Partneři


fityou.cz

crossfit committed

fit pardubice